Wiele jest książek, filmów i ludzi mówiących o zaginionej Atlantydzie. Polscy harcerze noszą lilię – kwiat życia, od zawsze pamiętamy, że ten znak towarzyszy tej organizacji, ale ilu z harcerzy wie, że ten symbol wywodzi się z Atlantydy? Przenosimy legendy i mity w nowożytne czasy, nie zastanawiamy się skąd wyszły.

Swastyka – symbol pokoju – został przemieniony przez hitlerowców w symbol gwałtu i wojny.

Człowiek, który nazywał się Adolf Hitler pewnego dnia przejął kontrolę nad niemieckim narodem i jego wielkim pragnieniem było kontrolować ludzkość na całym świecie. Swastyka była symbolem religijnym znalezionym w starożytnym Egipcie. Obok spirali i krzyża miała wielkie znaczenie dla ówczesnego człowieka. We wczesnym chrześcijaństwie umieszczano ją na grobach zmarłych. Wierzono, że pomaga duszy w jej dalszej podróży i ochrania od demonów. Później swastykę zastąpił krzyż. Swastyka znana jest na całym świecie, w wielu kulturach, nawet w Ameryce. Na wschodzie jest sekretnym symbolem Buddystów. W Indiach jest symbolem Lorda Ganesha. Spotykamy ten sekretny symbol na sekretnych świętych hinduskich księgach. Była również używana przez Wikingów, razem z symbolem krzyża Thor ( T ) przez Boga burzy.

W XX wieku Neo-poganie, antychrześcijanie utworzyli organizację Thule i jeden z jej członków Frederick Krohn wysunął kandydaturę Adolfa Hitlera na przywódcę partii nazistowskiej w Niemczech. Zaadoptowali również swastykę jako swoje logo, nazwali ją hakenkreutz. Hitler zmienił jej barwy i położył w centrum czerwonej flagi na białym kole, odwrócił jej ramiona w przeciwną stronę, z ruchem zgodnym do wskazówek zegara, ustawił ją w innej pozycji, tym sposobem przemienił jej bieguny. I tak swastyka – starożytny symbol szczęścia została przemieniona w najbardziej diabelski symbol XX wieku.

H. P. Błavacka ur. na Ukrainie, w dzieciństwie była bardzo wrażliwa, często lunatykowała i miała halucynacje. W późniejszym wieku ujawniły się u niej silne zdolności telepatyczne i medialne. Przebywała w klasztorach w Tybecie, szukała mistycznych sekretów. Znalazła stary tekst, który mówił, że człowiek był czystym duchem bez ciała, ale upadł, zbyt nisko się zbliżył do materii, ciemności i chaosu. Sugerowała, że ezoteryczne symbole uczą ludzi w jaki sposób można na powrót wzrosnąć w czystego ducha. Spotykała się z Wniebowstąpionymi Mistrzami, opowiadali jej historie ludzkości. Opisała je w „Sekretnej Doktrynie”. Błavacka powiedziała, że najbardziej potężnym symbolem ze wszystkich ezoterycznych jest swastyka.

Towarzysz Hitlera, Heinrich Himmler głowa SS miął kontakty z ezoteryczną wiedzą i używał ją w czarny sposób. Najbardziej interesował się runami. To jemu przypisuje się utworzenie innego symbolu , dwa falujące zygzaki, magiczny symbol run. Mówiono o nim, że był znawcą czarnej magii. Prowadził często rytuały w starym zamku w Wewelsbergu w Westfali, łączył się z Lucyferem, Szatanem i Setem. Wzmacniał tymi siłami Nazis, dzisiejszych Iluminatów.

Wczesne dzieciństwo Hitlera nie było łatwe. Chciał być artystą, ale nie rozpoczął nigdy nauki w szkole artystycznej. Był bardzo rozgniewany na Boga za swoje nieudane życie. Odwrócił się od swojego środowiska i począł wzmacniać własne siły i potęgę umysłu przez nauki okultystyczne. Spędzał dużo czasu w bibliotece Holbery w Wiedniu, studiował książki okultystyczne i wschodnie religie. Znajdował wielką satysfakcję w tej wiedzy. Poświęcał dużo czasu na medytacje i inne wschodnie techniki, ale jego zdolności mistyczne nie rozwijały się i nie widać było żadnych postępów. Ernest Pretzsche dał Hitlerowi wskazówki na temat leków psychotropowych, które miały mu pomóc. Stosując je rozwinął zdolności jasnowidcze. Uczyniły go pewnym siebie i myślał, że otworzył drzwi w rejon mocy supernaturalnych, również uznał, że może ich używać do własnych celów.

Cztery lata później Hitler przeniósł się z Wiednia do Monachium i tu znalazł grupę zajmującą się okultyzmem. Jednym z nich był Eckardt, jak o nim mówiono prawdziwy szatan. On najprawdopodobniej był tą osobą, która miała wielki wpływ na dalsze życie Hitlera. Po praktykach okultystycznych u Eckardta Hitler był już zupełnie zdemonizowany. Niefortunny nauczyciel wmówił Hitlerowi, że ma specjalną misję na świecie i ma wzmocnić naczynie antychrysta, bo jest mężczyzną inspirowanym przez samego Lucyfera, że podbije świat i wyniesie ariańską rasę ku wielkiej chwale. Wierzył, że był połączony z tą rasą i uważał, że jest jedynym, który wyniesie rasę ariańską aby rządzili światem. Eckartd podobnie jak Hitler osiągnął swoje zdolności mistyczne oddziaływując na własny umysł narkotykami. Był uzależniony od heroiny i peyote. Głosił, że żył w poprzednich wcieleniach jako Bernard Barceloński, notoryczny prześladowca chrześcijan i jako czarny magik w IX wieku.

Revenscroft – autor książki „Ostrze przeznaczenia” napisał, że Hitler miał satanistyczne inicjacje w Wiedniu. Za pomocą narkotyków był wprowadzany w trans na wiele dni. Również nauczyciel Hitlera Eckardt wprowadzał go w nauki seksualne według czarnej magii. Ravescroft pisał dalej, że wszystkie te praktyki i rytuały wg. satanistycznych obrządków wyprodukowały wielki horror faszystowski w postaci obozów koncentracyjnych. Eckardt za pomocą swoich sztuczek otworzył centra – górne czakry A. Hitlera, które wprowadziły go w świat wizji i dały komunikację z wielkimi negatywnymi mocami. Kiedy wykonał swoją pracę, jak sam powiedział, mógł spokojnie umrzeć ponieważ miał już godnego zastępcę.

„… Nasz ojciec Adolf, który ozdobi świat, święte będzie jego imię, kiedy przyjdzie Trzecia Rzesza…”

Hitler umieścił siebie w miejsce Boga i chciał aby każdy z nim pracował w ten sam sposób.

Padają pytania, czy jest jakiś związek między Hitlerem i Atlantydą? I są tacy, którzy na nie odpowiadają, że był synem Beliala. Na Atlantydzie zamieszkiwały dwie grupy ludzi:
– dzieci Najwyższego Prawa, które chciały żyć według spirytualnych wzorców.
Byli Atlantami o blond włosach i niebieskich oczach.
– I synowie Beliala, zupełnie odmienni, kontrolowali i eksperymentowali czarną magię. W XX wieku powrócił A. Hitler w swej nowej inkarnacji z zachowaną pamięcią, łatwo znalazł klucz do czarnej magii i ciemnych mocy.

Arianie, jak pisze Rudolf Steiner byli potomkami Atlantów, którym udało się przeżyć wielki potop. A. Hitler twierdził, że byli oni najwyższą rasą ludzką i nie miał wątpliwości, że on sam miał powiązania z Atlantydą. Jednak znawcy mówią, że jego wygląd nie był ariański.

Platon zostawił informacje, że: Atlantowie mieli diabelskich najeźdźców i Atlantowie byli bohaterami ponieważ pobili Atlantów w decydującej walce na krótko przed zatopieniem Atlantydy. Z tego opisu wynika, że Atlantowie mieli wojnę domową.

Zadziwiająca była również technologia Trzeciej Rzeszy. W roku 1939 Prof. Herbert Wagner usprawnił telewizyjną instalację, pomagającą pilotom kontrolować rakiety i bomby zrzucane z samolotów. Na świecie jest setki książek na temat sekretnej nazistowskiej broni. Lotnictwo, podwodne okręty, sterowane pociski, latające spodki, śmiertelne promienie, broń elektromagnetyczna, biologiczna itd. Wysoka hitlerowska technologia jest zwana, Alchemią z Atlantydy.

W roku 1934 Hitler osiągnął własną moc polityczną i zasiadł jako lider Trzeciej Rzeszy,
wtedy oświadczył:

„… Jesteśmy Braterstwem Świątyni wokół Świętego Grala przepełnionego czystą krwią … „

Prowadził Trzecią Rzeszę tak, że Niemcy mu bardzo wierzyli. Rasa Ariańska była przeznaczona do rządzenia światem a reszta miała zniknąć albo zostać w charakterze niewolników.

„… Nowy świat i nowy król wypłynie z czystości świata i Drugie Przyjście będzie wypełnione, z króla stanie się Bogiem … „

Już wiemy jak się skończyła władza nazistów i jaki los spotkał jej przywódców. Pozostaje nadal pytanie: Czy Hitler i jego współpracownicy byli naprawdę Atlantami, synami Beliala?

Źródło: http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_atlantyda_-_arianie_cz5.html