Islamizacja Wielkiej Brytanii postępuje – muzułmanie domagają się zakazu wyprowadzania psów w miejscach publicznych.

DOBERMANMuzułmanie zaczynają coraz bardziej narzucać mieszkańcom Anglii swój styl życia i zapominają, że kraj w którym obecnie przebywają znajduje się w Europie, a nie na Bliskim Wschodzie. Jednak co zrobić skoro władze zwyczajnie przymykają oko na ich kolejne pomysły? Tym razem w hrabstwie Greater Manchester zaczęły pojawiać się ulotki które wywołały niemałe oburzenie wśród Anglików.

Broszury informują że region jest domem dla dużej społeczności muzułmańskiej i należy to uszanować poprzez ograniczenie liczby psów w miejscach publicznych. Dalej czytamy, że utrzymanie “czystości” pozwala muzułmanom zachować nieskazitelność gdyż psy traktowane są w islamie jako zwierzęta nieczyste.

Kartki cytują również słowa Mahometa: “Anioły nie wchodzą do domów w których jest pies lub ich obraz” i głoszą, że mieszkańcy wielokulturowego państwa muszą zrozumieć i uszanować dziedzictwo, styl życia oraz wyznanie muzułmanów. Organizacja określająca się jako “Dla Czystości Publicznej” ma być odpowiedzialna za wydruk i roznoszenie tych ulotek.

Kampania muzułmanów spotkała się z ostrym sprzeciwem ze strony białych mieszkańców Greater Manchester. Uważa się że twórcami tych broszur są islamscy fundamentaliści, którzy w przeszłości domagali się wprowadzenia wielu innych zakazów w zgodzie z islamem a także zaprowadzenia prawa szariatu.

Nie zabrakło jednak głosu sceptyków którzy z góry uznali to za fałszerstwo. Media skupiły się na wypowiedzi jednego z muzułmańskich mieszkańców Anglii, Fayyaza Aliego, który powiedział że z całą pewnością mamy do czynienia z oszustem – jak sam stwierdził, muzułmańskie prawo głosi że należy szanować przepisy obcego państwa które jest niemuzułmańskie. Jednak z drugiej strony, muzułmańskie prawo pozwala także okłamywać niewiernych np. dla własnej ochrony lub jeśli ułatwi im to osiągnięcie konkretnego celu. W tym przypadku niewątpliwie mamy do czynienia z islamizacją Wielkiej Brytanii.

Źródło: zmianynaziemi.pl
Źródło:
http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-spoleczenstwo/item/90320-islamizacja-wielkiej-brytanii-postepuje-muzulmanie-domagaja-sie-zakazu-wyprowadzania-psow-w-miejscach-publicznych

This Post Has 3 Comments

  1. Anonymous

    Islam to ustroj niewolniczo-polityczny i religia namawiajaca do mordowania niewiernych. Dlatego nalezy go zakazac wszedzie na swiecie a juz na pewno w Europie i USA.

  2. Anonymous

    Religia to opium dla narodu

  3. Anonymous

    muzułmanie wszędzie domagają się poszanowania swoich praw natomiast sami nie respektują innych,a tam gdzie rządzą to już otwarcie zwalczają wszystko co nie islamskie, taka to tolerancyjna religia

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.