DOBERMANMuzułmanie zaczynają coraz bardziej narzucać mieszkańcom Anglii swój styl życia i zapominają, że kraj w którym obecnie przebywają znajduje się w Europie, a nie na Bliskim Wschodzie. Jednak co zrobić skoro władze zwyczajnie przymykają oko na ich kolejne pomysły? Tym razem w hrabstwie Greater Manchester zaczęły pojawiać się ulotki które wywołały niemałe oburzenie wśród Anglików.

Broszury informują że region jest domem dla dużej społeczności muzułmańskiej i należy to uszanować poprzez ograniczenie liczby psów w miejscach publicznych. Dalej czytamy, że utrzymanie „czystości” pozwala muzułmanom zachować nieskazitelność gdyż psy traktowane są w islamie jako zwierzęta nieczyste.

Kartki cytują również słowa Mahometa: „Anioły nie wchodzą do domów w których jest pies lub ich obraz” i głoszą, że mieszkańcy wielokulturowego państwa muszą zrozumieć i uszanować dziedzictwo, styl życia oraz wyznanie muzułmanów. Organizacja określająca się jako „Dla Czystości Publicznej” ma być odpowiedzialna za wydruk i roznoszenie tych ulotek.

Kampania muzułmanów spotkała się z ostrym sprzeciwem ze strony białych mieszkańców Greater Manchester. Uważa się że twórcami tych broszur są islamscy fundamentaliści, którzy w przeszłości domagali się wprowadzenia wielu innych zakazów w zgodzie z islamem a także zaprowadzenia prawa szariatu.

Nie zabrakło jednak głosu sceptyków którzy z góry uznali to za fałszerstwo. Media skupiły się na wypowiedzi jednego z muzułmańskich mieszkańców Anglii, Fayyaza Aliego, który powiedział że z całą pewnością mamy do czynienia z oszustem – jak sam stwierdził, muzułmańskie prawo głosi że należy szanować przepisy obcego państwa które jest niemuzułmańskie. Jednak z drugiej strony, muzułmańskie prawo pozwala także okłamywać niewiernych np. dla własnej ochrony lub jeśli ułatwi im to osiągnięcie konkretnego celu. W tym przypadku niewątpliwie mamy do czynienia z islamizacją Wielkiej Brytanii.

Źródło: zmianynaziemi.pl
Źródło:
http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-spoleczenstwo/item/90320-islamizacja-wielkiej-brytanii-postepuje-muzulmanie-domagaja-sie-zakazu-wyprowadzania-psow-w-miejscach-publicznych