CHEMTRAILS

Jakże jeszcze do tej pory wielu ludziom obce są terminy: chemtrails, Codex Alimentarius.

Chemtrails, za pomocą których dostajemy z powietrza zjadliwe patogeny a następnie w naszych ciałach następuje molekularna transmutacja i rozwija się pełną parą cała lista chorób. Dalej za tym idzie cała lista leków, które są nam serwowane kiedy odwiedzamy lekarzy. Dla mnie osobiście farmaceutyczne firmy uchodzą za siedziby czarnoksiężników, ich produkty nie leczą nas, tylko dodatkowo trują i jeszcze czerpią z tego milionowe zyski. Na rynku światowym może tylko parę setek medykamentów spełnia swoją rolę, reszta to nic warte śmieci, w dodatku drogie. A czarnoksiężnicy śmieją się nam w twarz i dalej wypełniają swoją misję – program kontroli populacji i depopulacji.

W ostatnich czasach coraz więcej ludzi otwiera oczy, to już nie trzeba specjalistów aby zauważyć wzrost wszystkich chorób neurodegeneracyjnych, autoimmunologicznych i tak od połowy lat 1990 trudno znaleźć na ten stan rzeczy logiczne medyczne wyjaśnienie? Co się z nami dzieje, dlaczego rozwija się tyle nowych chorób? Rosną statystyki.

Człowieka łatwo jest zniszczyć … i nie! W każdej jego komórce od stóp do głowy mamy wmontowany swoisty świetlisty kod, ale potrzebne są do jego prawidłowego funkcjonowania witaminy i minerały, tak ważne w każdej terapii. Dzisiaj przyszło nam o nie walczyć, bo komuś się umyśliło, że są już nam niepotrzebne.

I budzisz się rano zmęczony, czujesz się podle, przez noc całą twoją energię szlak trafił a przecież położyłeś się spać aby wypocząć … i tak codziennie a bywa, że zostajesz przykuty do łóżka na kilka dni i jeszcze na dłużej. Zaczynają się problemy z koncentracją, pamięcią, nagle czujesz, że twój mózg został uwięziony. Występują niewyjaśnione bóle mięśni, stawów i nie czujesz aby była to grypa. Coraz mocniej objawia się twoja życiowa nieudolność i ciągle brakuje wyjaśnienia – co się ze mną dzieje?

Dzięki molekularnemu terroryzmowi na świecie szaleje coraz więcej chorób, które przychodzą do człowieka nie wiadomo skąd? Chorujemy i zaczyna się karuzela, odbijani jesteśmy jak piłeczka od lekarza do lekarza bez otrzymania jakiejkolwiek diagnozy? A odpowiedź jest prosta; w naszych komórkach ukrywa się trucizna, która jest nam tak podana, że jest praktycznie niewykrywalna.

Już troszkę pisałam na ten temat, zachorowaniach związanych z działalnością chemtrails (LINK!). Najczęściej toksyny atakują nasze drogi oddechowe, skórę, rozpoczyna się problem z płucami, pojawiają się uciążliwe alergie, trudne do zwalczenia. Trudne, ponieważ ciągle jesteśmy „zasilani” nową dawką toksyn, które ciągle wirują w powietrzu. Mało ludzi wie, że owe toksyny atakują również nasze układy płciowe. Stąd uciążliwe zapalenia pęcherza, cewki moczowej, narządów płciowych a nawet zapalenie miednicy. Toksyny wnikają do krwi, płynów ustrojowych, nasienia, mleka matki i zaczyna się wielki problem a chorobę nadal trudno określić i jeszcze trudniej z nią walczyć.

Toksyny krążą w ciele poprzez wszystkie płyny ustrojowe, są nieuchwytne, w konsekwencji doprowadzają do słabości genetycznej (słabe ogniwo w łańcuchu narządów lub systemów). Kobiety mają coraz większy problem z cyklem miesiączkowym, z ciążą. Jeśli toksyna wnika w rdzeń kręgowy dochodzi do uszkodzeń tkanki mózgowej; stąd brak pamięci, demencje, Alzheimer, Parkinson, choroba Creutzfeldta-Jakoba i zaburzenia funkcji poznawczych, wszystko zależy od obszaru mózgu, który został z terroryzowany toksyną. Podobnie ma się sprawa z cukrzycami, których ostatnio mnoży się jak grzybów po deszczu. Słabsze mamy serca, wątrobę, jelita. Coraz częściej objawia się schizofrenia, dwubiegunowe depresje. I tak po karuzeli z lekarzami, przetestowaniem wszystkich przez nich zalecanych leków, z bezsilności opadają nam ręce, co robić dalej?

Należy bardzo starannie oczyścić ciało, robić to systematycznie, trucizny cały czas krążą w powietrzu, wodzie, w pożywieniu. Potrzebne są nam witaminy i odpowiednie suplementy, nie pozwólmy zabrać sobie naszych ziół, które od tysiącleci ratują nasze zdrowie. Nie wierzmy w cudowne przeciwbólowe działanie narkotyków serwowanych nam na każdą okazję. Te tylko tłumią problemy, ale nie leczą, a jeszcze pogłębiają nasz i tak nieciekawy obraz naszego zdrowia.

Zobaczmy co się dzieje na naszym rynku naturalnych leków? Ile obecnie kosztuje cynk, ile Echinacea (starożytne zioło na wzmocnienie układu immunologicznego)? Zobaczmy co zostało włożone na zakazaną listę a co jest nam polecane w zamian?

Prawie każdego dnia pojawiają się nad naszymi głowami tajemnicze samoloty. Znaczą na niebie swoje smugi, coraz mocniej je zagęszczają. Tak się zastanawiam: ile nas kosztuje ten program? Tak, tak, niestety to są nasze wydatki! Latem podróżowałam sporo po Brytyjskiej Kolumbii i co zauważyłam; masowo wysychają lasy, nawet tam, gdzie nie ma przemysłu i sporadycznie docierają ludzie, lecz na tych bezludnych obszarach na niebie dostrzegłam dobrze znane mi ślady.

Spryskiwanie to nie wszystko …jesteśmy każdego dnia narażani na inne promieniowania poprzez naszą elektronikę i potężniejsze programy: MK-Ultra, Pandora.

Czas, rozejrzyjmy się wokół, dowody mamy przed własnymi oczami. Popatrzmy na swoje telefony komórkowe – dodatkowy element kontroli naszego umysłu. Kontroli umysłu czy przymusu? Coraz częściej mówi się o implantach, póki co największy eksperyment trwa na zwierzętach. Macki czarnoksiężników rozszerzają się na inne dziedziny, coraz mocniej zaciskają się wokół nas i już nikt nie może uniknąć tego ataku. Tylko nasza masowa świadomość może powstrzymać molekularny terroryzm. Tylko poprzez usunięcie szkodliwych substancji może zakończyć ludzką gehennę.

Codex Alimentarius

Zbiór przyjętych w skali międzynarodowej norm żywności, zleceń i wytycznych wykorzystanych przez urzędowe służby kontroli, przemysłu rolno – spożywczego oraz środowiska naukowe.

Niestety o Codex Alimentarius trwa spór. Odnosi się do innego postrzegania co do norm żywnościowych. Z punktu przeciwników jedną główną przyczyną jest obawa, że kodex żywnościowy jest uznawany przez Światową Organizację Handlu jako międzynarodowy standard dotyczący bezpieczeństwa żywności i ochrony konsumenta. Przeciwnicy mają duże zastrzeżenia co do bezpiecznej i zdrowej żywności, która jest nam coraz częściej zalecana.

I tak w roku 1996 Codex Alimentarius przedstawił wniosek, że nie powinny znajdować się w sprzedaży witaminy, minerały, zioła. WHO stwierdziło, że ludzie zażywają za dużo minerałów, i innych suplementów w codziennej diecie. Określili nowe informacje/wytyczne w sprawie dopuszczalnych poziomów spożycia witamin, suplementów.

Codex Alimentarius ujednolicił politykę mającą na celu służyć interesom globalnego agrobiznesu a nie na rzecz indywidualnych rolników i konsumentów. Coraz więcej ludzi niepokoi się działaniami Codex Alimentarius, za jego plecami stoją firmy farmaceutyczne, które robią wszystko co możliwe aby promować własne produkty w celu utrzymania naszego zdrowia. Codex Alimentarius jest jednym z głównych organów starań aby ograniczyć dostęp do ekologicznych produktów spożywczych i prawdziwych informacji na ich temat.

Codex Alimentarius wysuwa coraz mocniej swoje macki udając dobroczyńcę, a tylko poszerza zasoby finansowe molekularnych czarnoksiężników.

Cure-All, co się kryje za tą nazwą? Zbiór przepisów, zakaz wszelkich informacji na temat zdrowia w związku z ograniczeniem spożywczych witamin, i innych naturalnych środków Codex Alimentarius jest największym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Mocno niepokojący jest fakt, że weszły w życie dyrektywy (1 sierpnia 2005), że wszystkie witaminy, minerały będą dostępne tylko w 25 krajach UE, w tym na tej liście znajduje się beta-caroten i cynk. Okazuje się, że dzisiejsza nauka nic nie wie o działaniu witaminy C w leczeniu szkorbutu, witaminy D w leczeniu krzywicy, osteoporosis, witaminy B w niedokrwistości. Mają zniknąć z półek kwasy tłuszczowe i enzymy: Omega 3, Omega 6, olej z wątroby dorsza.

W Wielkiej Brytanii 21 mil. ludzi nie ma dostępu do uzupełniających witamin, minerałów, enzymów, kwasów tłuszczowych i innych suplementów. Mamy zadowolić się przepisywanymi na receptę lekarstwami zalecanymi przez lekarzy, którzy mają uprawnienia do przepisywania leków. Zastanawiam się tylko kto wymyśli Codex Alimentarius dla „ciemnych aptek”, gdzie można nabyć bez recepty crack, ekstazy? Kto określi prawdziwe działanie tych specyfików na ludzkie organizmy i da rzetelne statystyki na temat śmiertelności z powodu ich zażywania? Wygląda na to, że niedługo zioła, witaminy zejdą do podziemi i będą sprzedawane w ciemnych zaułkach. Ile ludzi będzie prześladowanych/skazanych za grow-up pokrzywa, rumianek? I tak pseudo-nauka projektuje nam nowy byt i określa granice naszego bezpieczeństwa.

A prawdziwe informacje na temat naszego zdrowia podają niezbędne składniki odżywcze, które doprowadzają do naprawy ciała na poziomie komórkowym przez co doprowadzają do naprawy organów. Kiedy podajemy w dużych dawkach witaminy, suplementy, minerały wpływa to w zasadniczy sposób na leczenie, na naszą zdrowotną kondycję.

W Ameryce Płn. każdego roku umiera około 800 tys. ludzi z powodu narkotyków. Statystyki na ten temat są ukryte. Nigdy nie są publikowane poziomy toksyczności narkotyków. Na ten temat panuje zmowa milczenia.

Podobnie jest z AIDS, które zbiera żniwo, ale nie z powodu wirusa HIV tylko zniszczenia układu immunologicznego, który można zrekonstruować przez uzupełnienie odpowiednimi naturalnymi suplementami.

Codex Alimentarius jest programem, który pozostawał długo w głębi zamkniętych pomieszczeń rządowych. Dopiero od 10 lat wychodzi na zewnątrz, niby w trosce o nasze zdrowie i wolność w wyborze leczenia. A tak naprawdę niszczy zdrowie i nie daje prawa wyboru leczenia, zdrowego odżywiania się.

Codex kontroluje:

1. Witaminy, minerały, składniki odżywcze
2. Organizmy zmodyfikowane genetycznie
3. Pozostałości toksyczne
4. Antybiotyki, leki, stymulatory wzrostu i innych hormonów u zwierząt
5. Żywność ekologiczną
6. Napromieniowanie żywności, suplementów.

Nowe przepisy wymagają upraw genetycznie zmodyfikowanych, pestycydów, hormonów, antybiotyków w żywnosci. Miliony ludzi może umrzeć lub zachorować w wyniku takich praktyk. Codex nie jest oparty na nauce i demokracji.

Codex Alimentarius pracuje również z innymi grupami wsparcia:

1. Przemysłu chemicznego – wszystkie zwierzęta mają być leczone antybiotykami i hormonami
2. Monsanto – działa w kierunku (100%) genetycznie modyfikowanych upraw.
3. Przemysł jądrowy – naświetlania wszystkich produktów spożywczych, w tym roślin i zwierząt gospodarczych
4. Celem wszystkich branż jest wycofanie żywności ekologicznej a przynajmniej uczynić ją niezwykle trudną do zdobycia.

Źródło:
http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_molekularny_terroryzm.html