Gwiazdy Hollywood to nie tylko piękne, bogate osoby, imprezujące w gronie przyjaciół. Nie wszyscy aktorzy się lubią i czasem na planie filmowym zdarzają się dziwne momenty. Aktorzy starają zachowywać się profesjonalnie, ale często robią mniejsze i większe świństwa znienawidzonym kolegom.

1. Sharon Stone ugryzła Williama Baldwina w język

W filmie „Sliver” możemy oglądać namiętne sceny między Sharon i Williamem, jednak ta dwójka aktorów najzwyczajniej w świecie nienawidziła się nawzajem. Reżyser filmu wspomina, że wiele ich wspólnych scen musiał kręcić tylko z jedną osobą, ponieważ Stone I Baldwin nie chcieli przebywać w jednym pomieszczeniu w tym samym czasie. Pewnego dnia podczas kręcenia sceny pocałunku Stone tak mocno ugryzła Baldwina w język, że chłopina miał problem z mówieniem przez cały tydzień.

2. Clark Gable jadł czosnek przed scenami pocałunków

Clark Gable to słynny amant filmowy, wokół którego zawsze kręciło się wiele kobiet marzących o nawiązaniu bliższych stosunków. Vivian Leigh znienawidziła Clarka od pierwszego spojrzenia – stwierdziła, że jest arogancki i obleśny. I w dodatku śmierdziało mu z ust. Gable stracił zęby w młodym wieku i zakładał sztuczną szczękę, która niezbyt przyjemnie pachniała. Gdy Gable usłyszał, że Leigh narzeka na odór, zaczął maniacko jeść czosnek, żeby cuchnąć jeszcze bardziej.

3. Debra Winger pierdziała w twarz Shirley MacLaine

Gwiazdy jednego z najbardziej wzruszających filmów „Czułe słówka” grały kochającą matkę i córkę. Poza kamerą kobiet nienawidziły się i bardzo często dochodziło do kłótni i innych spięć między aktorkami. Podczas jednej ze sprzeczek Winger uniosła sukienkę i puściła bąka w twarz MacLaine. Obydwie kobiety były nominowane do Oscara i gdy okazało się, że wygrała go Shirley, aktorka odwróciła się w stronę Debry i wrzasnęła: „Zasłużyłam na niego”.

4. Faye Dunaway oblała moczem Romana Polańskiego

O Polańskim krążą legendy i wszyscy wiedzą, że był bardzo wymagającym reżyserem. Podczas kręcenia „Chinatown” znęcał się nad Faye Dunaway, nie pozwalając jej skorzystać z toalety, dopóki nie zagra tak, jak sobie wymarzył. Aktorka spokojnie zrobiła przy wszystkich siku do kubka, a następnie chlusnęła moczem w reżysera. Pytana później przez dziennikarzy o ten incydent odpowiedziała: „Jesteście obrzydliwi i wymyślacie kłamstwa. Jestem damą, a dama nie robi takich rzeczy”. Jednak świadkowie mówią, że właśnie dokładnie tak się stało.

5. Janet Hubert zrezygnowała z pracy w „Bajer z Bel Air”

Janet Hubert i Will Smith znienawidzili się od razu. Aktorka była oburzona, że jakiś gówniarz zaczynający dopiero karierę ma bardziej rozbudowaną rolę niż ona. Nazywała go egomaniakiem i na planie non stop dochodziło do pyskówek. Will Smith skomentował to w ten sposób: „Jane chciała, żeby to był serial. To, że opuściła nas po trzech sezonach oznacza, że zamiast zarobić ćwierć miliona dolarów rocznie zarabiała zero dolarów”.

6. Ekipa filmowa sikała do wanny Sharon Stone

Sharon Stone nie należy do najmilszych osób i wiele razy miała zatargi z innymi aktorami. Jednak jej agresja wkurzała również członków ekipy filmowej. Wkurzeni operatorzy, oświetleniowcy i tak dalej zadowolili się małą zemstą – sikali po kolei do wanny rozkapryszonej gwiazdy. Nazywali ją również dziwką, która dla otrzymania roli gotowa była się przespać z każdym.

7. Charlie Sheen wyrzuca Selmę Blair z serialu „Jeden gniewny Charlie”

Charlie Sheen wkurzył i obraził połowę Hollywood. Podczas pracy nad serialem „Jeden gniewny Charlie” miał jeden ze swoich słynnych ataków wściekłości i postanowił zwolnić Selmę Blair. Wysłał jej wiadomość tekstową, w której zmieszał ją z błotem, nazwał głupią cipą i kazał się nie pokazywać więcej na planie. Aktorka nie pojawiła się w pracy, ale wniosła sprawę do sądu przeciwko agresywnemu psychopacie. Sąd, między innymi, wydał zakaz zbliżania się Charliego do Selmy.

8. Bill Murray w „Aniołkach Charliego”

Bill Murray to uwielbiany i ceniony aktor. Nikt z nas nie wyobraża sobie, że mógłby być nieuprzejmy w stosunku do współpracowników. Jednak Lucy Liu może mieć odmienne zdanie. Lucy twierdzi, że Bill cały czas przeszkadzał jej w pracy, wtrącając spokojnie: „Nie umiesz grać”. Wkurzona aktorka rzuciła się z pięściami na Murraya i zaczęła go bić. Kilka osób musiało ich rozdzielić i rozstawić po kątach, skąd nadal na siebie bluzgali. Murray twierdzi, że nigdy nie powiedział jej, że jest beznadziejną aktorką, tylko że tekst jest do niczego.

9. Chuck Lorre uśmiercił Sheena za pomocą pianina

I znów Charlie Sheen nie wytrzymał. Tym razem na planie serialu „Dwóch i pół” obraził jego twórcę Chucka Lorre. Pojechał po nim równo, nazywając go „najbardziej żałosnym dupkiem, pierdolonym beztalenciem i najgłupszym debilem”. Lorre spokojnie zaplanował zemstę. Postać grana przez Sheena została szybciutko uśmiercona w najgłupszy sposób na świecie – Charlie Harper zginął przygnieciony spadającym znikąd pianinem – niezbyt bohaterska śmierć, czyż nie?

10. America Ferrera nie chciała współpracować z Lindsay Lohan

Kiedy postanowiono zatrudnić Lindsay Lohan w sześciu odcinkach „Brzyduli Betty”, plotkarskie magazyny oszalały. Fani cieszyli się, że Lindsay znów weźmie się do pracy, ogarnie i zajmie się aktorstwem, a nie skandalami. Jednak jak szybko została zatrudniona, tak szybko musiała się pożegnać z serialem. America Ferrera grająca Betty znienawidziła Lindsay od pierwszego wejrzenia. Również ekipa filmowa nie była zachwycona tym, co rozpieszczona gwiazda odwalała na planie. Pojawiała się zawsze w otoczeniu licznej świty, paliła non stop, a jej garderoba nadawała się do generalnego remontu zaraz po tym, jak aktorka z przyjaciółmi opuszczała plan. America Ferrera zmęczona gwiazdorzeniem Lindsay sprawiła, że aktorka zagrała tylko w 4 odcinkach.
Źródło: http://www.therichest.com/

Źródło: http://joemonster.org/art/38875/Niezbyt_mile_rzeczy_ktore_zrobili_na_planie_aktorzy_znienawidzonym_kolegom