Stany Zjednoczone są zalane tanim obuwiem i na dzień dzisiejszy nie ma marki, która sprzedawałaby obuwie dobrej jakości. Buty wykonane są z niskiej jakości skór i zawierają szkodliwe dla organizmu środki toksyczne, takie jak ołów czy rtęć, powodujące nieodwracalne w skutkach problemy zdrowotne. Wystarczy przeczytać artykuły na ten temat w amerykańskiej prasie, w których zwraca się uwagę na import tanich butów z krajów o niskich kosztach produkcji, gdzie wszystko nastawione jest na duży zysk przedsiębiorstw, a nie na jakość produktu.
Kupując „tanie” buty gwarantujemy sobie różne deformacje stóp, takie jak: płaskostopie, koślawienie stóp, problemy kostek i ból kończyn dolnych czy nawet kręgosłupa. Później, wizyty w gabinetach lekarskich, ortopedzi oraz zamawianie drogich ortopedycznych butów do rozwiązania problemu, a nawet operacje stóp.

Niewłaściwe obuwie uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie stopy, staje się też przyczyną trudnych znieksztalceń oraz zmian skórnych. Bardzo łatwo można zauważyć osoby z wadą stóp i złą postawą. Widać je na ulicy, a nawet w telewizji. Wystarczy zobaczyć gwiazdy filmowe w pięknych strojach słynnych projektantów, aby przekonać się, jak wiele z nich koślawi stopy i ma problemy postawy.

butbuttbutbut

Należy zadać sobie pytanie czy JA też chcę mieć takie nogi? Nie wspominając, brzydkie, zdeformowane stopy, bóle pleców czy ramion oraz dyskomfort chodzenia.
Jedynym rozwiązaniem zapobiegawczym jest Polska jakość, obuwie z wysokich jakościowo skór. Skóra naturalna posiada wiele niezastąpionych cech oraz zapewnia doskonałe właściwości higieniczne niespotykane przy innych materiałach. Uwalnia powietrze i ciepło dzięki czemu stopa oddycha, a także przepuszcza parę wodną, więc stopy pozostają suche. Jest elastyczna, co daje jej wytrzymałość na rozciąganie, rozrywanie i na wielokrotne zginanie oraz odporność na deformacje.

butbutt

Jeśli skóra ma naturalny wygląd czyli widać wyraźnie rysunek lica to znaczy, że producent nie próbował ukryć wad poprzez nałożenie chemicznych środków wypełniających ubytki na powierzchni. Takie traktowanie skóry powoduje, że traci ona swoje podstawowe właściwości higieniczne i użytkowe. Te najlepsze jakościowo skóry są gładkie, delikatne i aksamitne w dotyku.
Polscy producenci najchętniej sięgają po skóry licowe cielęce, bydlęce i kozie, zamszowe i nubukowe. Właśnie tego rodzaju skóry dają duże możliwości podczas projektowania obuwia. Pozwalają na tworzenie nowych niekonwencjonalnych połączeń oraz dają pożądany efekt estetyczny i użytkowy.

Skórzane obuwie to wygoda, trwałość i elegancja. Kupujac skórzane buty czasem musimy wydać trochę więcej niż wynosi przeznaczony budżet, ale w zamian mamy obuwie, które posłuży przez długi czas. Polscy producenci obuwia w swoich projektach stosują skóry naturalne, które zapewniają wygodę i wytrzymałość obuwia. Dobre jakościowo skórzane Polskie buty są właściwą inwestycją dla Ciebie i Twojego dobrego samopoczucia.
Wybór należy do Ciebie!

Widząc potrzebę i problemy z zakupem skórzanego obuwia dobrej jakości na rynku amerykańskim, jako doświadczona firma oferujemy Państwu takie produkty wysokiej jakości z Polski. Obuwie oferowane w naszym sklepie internetowym www.leviaton.com to zawsze nieprzemijające klasyczne wzory i europejska elegancja. Oferta skierowana jest do tych kobiet, które lubią wyrażać siebie poprzez dobór kolorów, a także tych ceniących sobie modne, wygodne i komfortowe obuwie. Szeroki wybór modeli pozwoli każdej z nich wybrać buty podkreślające indywidualny styl.

Szukasz wygodnych butów? Postaw na skórę i Polską jakość! Znajdziesz je w sklepie internetowym www.leviaton.com

Artykuł i zdjęcia przygotowała:

Elżbieta Skrobisz-Ott
www.leviaton.com