ZAROWKA1

Wyobraź sobie, co się stanie jeśli społeczeństwo w Polsce skorzysta z 1 lub 2 poniżej wymienionych wynalazków!?

Czy korporacje i rządy będą dalej mogły zbierać haracz w imię demokracji i pasożytnictwa?!

Cała historia hierarchicznej struktury władzy, pełna jest technologii i wynalazków spychanych w niebyt.

Gazownie, elektrownie, fabryki… mogłyby być niepotrzebne.

3. 99 mil na galonie (MPG)
Świętym Graalem techniki motoryzacyjnej jest spalanie na poziomie 99 mpg. Chociaż technologia jest dostępna od lat, celowo wstrzymano jej rozwój z powodu strat koncernów paliwowych.
W 2000 roku New York Times podało mało znany fakty: silnik Diesla w Volkswagenie Lupo pozwala na średnie zużycie paliwa na poziomie 99 mpg. Lupo był sprzedawany w Europie od 1998 do 2005 roku, jednak ani Amerykanie, ani europejczycy nie mieli żadnego interesu w produkcji małych, oszczędnych samochodów!
Tak naprawdę najwięksi producenci samochodów należą poprzez konsorcja i spółki zależne do koncernów paliwowych takich jak Big Oil, a oni nigdy nie pozwolą na rozwój elektrycznych i oszczędnych aut.

Bezpłatna Energia
Nikola Tesla w 1899 roku wymyślił sposób na eliminacje paliw kopalnych, elektrowni i linii energetycznych, dowodząc, że „darmową energię” można wytworzyć za pomocą jonizacji w górnych warstwach atmosfery.

Pojazdy na wodę
Istnieją pojazdy napędzane silnikiem wodnym.
Najbardziej znanym tego typu pojazdem jest samochód Stana Meyera – buggy, który osiąga 100 mil na galonie wody. Niestety Mayer w wyniku działania ręki sprawczej – CIA, w jeden dzień nabawił się tętniaka mózgu i zmarł w wieku 57 lat.
Wielu twierdzi głośno, że Meyer został otruty, ponieważ nie chciał sprzedać swojego patentu. Obawiając się spisku, jego wspólnicy, zniknęli, a wraz z nimi ich buggy.

Urządzenie Rife’a
Amerykański wynalazca Royal Rife, w 1934 roku, wyleczył 14 chorych na raka i setki nowotworów zwierzęcych dzięki terminalowi generującemu wiązki promieniowania. (Badania nad innym typem promieniowania prowadzono również w Polsce, m.in. prowadził je inżynier Rychnowski).
Dlaczego więc urządzenia Rife’a nie ma w użyciu?
W 1986 roku w książce „Cancer Cure”, Barry Lynes i John Crane, ożywili urządzenie Rife’a .
Książka, przywołuje nazwiska, daty, wydarzenia i miejsca, dając wrażenie autentyczności wielu dokumentów historycznych.
Autorzy twierdzą, że Rife’owi udało się wykazać zdolność leczenia raka. „Wszystkie raporty opisujące skutki leczenia urządzeniem Rife’a były cenzurowane przez szefa ARR w głównych czasopismach medycznych”.
W 1953 roku, Senat USA wszczął specjalne dochodzenia w ramach, którego stwierdzono, że Fishbein i AMA spiskowali z US Food and Drug Administration fałszując badania nad różnymi alternatywnymi metodami leczenia raka, które są sprzeczne z zaleceniami AMA.

Cloudbuster
W 1953 roku, susza zagroziła uprawom jagód w Maine, kilku rolników zapłaciło wynalazcy Reichowi za spowodowanie opadów deszczu.
Reich rozpoczął eksperyment o 10 rano w dniu 6 lipca 1953 roku. Bangor Daily News poinformował w dniu 24 lipca:
„Dr Reich i trzech jego asystentów skonfigurowali urządzenie „rain-making” (Cloudbuster) na brzegu Grand Lake. Urządzenie składało się z zestawu pustych rurek, zawieszonych nad małym cylindrem, wszystko to było połączone kablami…”.
Operacja „rysunek” trwała trochę ponad godzinę. Według wiarygodnego źródła w Ellsworth nastąpiły zmiany klimatyczne w nocy z 6 na 7 lipca:
„Deszcz zaczął padać tuż po dziesiątej w poniedziałek wieczorem, najpierw mżawka, a następnie do północy jako łagodny, stały deszcz. Deszcz padał przez całą noc, a opady wyniosły 0,24 cala”.

Generator Overunity
Generatory overunity produkujące więcej energii, niż jakakolwiek inna technologia tego typu, pojawiły się w ubiegłym wieku.
W prawie wszystkich przypadkach, prototypy nie wyszły z etapów doświadczeń za co obwinić, można tylko i wyłącznie korporacje i instytucje rządowe trzymające w swoich rękach monopol energetyczny.
LUTEC 1000, „wzmacniacz energii elektrycznej”, został niedawno dopuszczony do sprzedaży komercyjnej… ale, drzwi sieci handlowych zostały zamknięte przed tym urządzeniem.

Zimna Fuzja
Miliardy dolarów zostały wydane na badania, jak tworzyć energię za pomocą kontrolowanej, ” gorącej fuzji”.
Tymczasem garażowi naukowcy i nieliczni naukowcy uniwersyteccy byli coraz bliżej wykorzystania mocy „zimnej fuzji”, która jest znacznie bardziej stabilna, ale znacznie mniej wspierana przez rząd i organizacje pozarządowe wspierane przez pieniądze korporacji.
W 1989 roku Martin Fleischmann i Stanley Pons ogłosili, że dokonali przełomu i ujarzmili zimną fuzję.

Gorąca Fuzja
Po kilkudziesięciu latach pracy zamknięto projekt: „Tokamak Hot Fusion” prowadzony w Laboratorium Los Alamos. Projekt przegrał z ponoć tańszymi i bezpieczniejszymi metodami wytwarzania energii.
Laboratorium zostało odcięte od rządowych pieniędzy. W odwecie, główni naukowcy stworzyli Focus Fusion Society, które jest finansowane z prywatnych pieniędzy.

Magnetofunk i Himmelkompass
Nazistowscy naukowcy spędzili większość II wojny światowej ukryci, tak jak chcieli tego syjonistyczni mocodawcy w tajnej bazie wojskowej na Arktyce, tworząc Magnetofunk.
Ten wynalazek został zaprojektowany, aby odchylać wskazania kompasów samolotów.
Piloci samolotów myśleli, że lecą w linii prostej, ale tak naprawdę zataczali koła, nie wiedząc, że zostali oszukani.
Himmelkompass używany był przez niemieckich nawigatorów, którzy orientowali się w położeniu za pomocą słońca, a nie sił magnetycznych, pomimo działania Magnetofunk.
Według Wilhelma Landiga, byłego oficera SS, te dwa urządzenia były ściśle strzeżoną tajemnicą III Rzeszy. Tak ściśle strzeżoną, że urządzenia przeżyły upadek hitlerowskich Niemiec.

Elektroniczna przezskórna stymulacja nerwów (TENS)
TENS zostało stworzone w celu złagodzenia bólu bez użycia leków. W 1974 roku, firma Johnson & Johnson kupiła firmę StimTech, która sprzedawała maszyny TENS.
Inżynierowie z StimTech pozwali nowych właścicieli, twierdząc, że Johnson & Johnson świadomie tłumi technologię TENS, w celu ochrony sprzedaży swojego flagowego leku, Tylenolu.
Johnson & Johnson odpowiedział, że produkcja urządzenia nie była opłacalna. Inżynierowie z StimTech wygrali 170 milionów dolarów, jednak nigdy nie udało im się zainteresować swoim wynalazkiem żadnej firmy dystrybucyjnej!

Phoebus Cartel
Philips, GE i Osram zaangażowani byli w latach 1924/39 w spisek, którego celem było kontrolowanie raczkującego przemysłu żarówkowego.
Według raportu opublikowanego w magazynie „Time”: sześć lat później, kartel zabijał cenowo lepszą technicznie konkurencje przejmując ich technologie, i skracając czas działania żarówek.
Dzięki temu układowi, te trzy firmy zachowały monopol w Europie i Ameryce Północnej. Ten sam kartel w 1990 roku, rozpoczął grę z producentami kompaktowych świetlówek.

Coral Castle
Jak Ed Leedskalnin zbudował ogromny Koralowy Zamek w Homestead na Florydzie, z gigantycznych kawałków koralowca o wadze do 30 ton każdy. Ed zrobił to bez ciężkiego sprzętu i bez pomocy z zewnątrz!
Teorie opisywały użycie urządzeń antygrawitacyjnych, rezonansu magnetycznego i nieznanej technologi.
Leedskalnin zmarł w 1951 roku, nie pozostawiwszy żadnych planów lub pisemnych wskazówek co do techniki wykorzystanej przy budowie koralowego zamku.
Centralny zamek, w którym obecnie znajduje się muzeum, zamykany jest dziewięcio tonowymi drzwiami, które można uchylić za pomocą jednego palca. Łożyska bramy były wymieniane w 1980 roku, przez pięciu ludzi, którym zajęło to ponad dwa tygodnie, jednak pomimo użycia ciężkiego sprzętu nie udało się odwzorować pracy Eda.

pełny tekst: ligaswiatanews.wordpress.com

Źródło:
https://tajemnice.robertbrzoza.pl/artykul-goscinny/utajnione-wynalazki/