FALENikt inny tylko negatywne energie za wszelką cenę chcą blokować Boską Świadomość i wszystko to co emituje dodatnio. Ludzie z pozytywną energią są natury charyzmatycznej, przyciągają do siebie innych a ci uzyskują od nich wsparcie. Osoby charyzmatyczne mają silne aury. Osoby z pozytywnymi energiami próbują gromadzić jej w sobie jeszcze więcej pracując nad sobą w celu wzniesienia swoich pól… tak samo ludzie z negatywną energią gromadzą negatywnej energii jeszcze więcej przez swoje zaciekłe walki, ponieważ negatywne osoby próbują w ten sposób udowodnić swoją wyższość nad tym co jest pozytywne. Mają wybujałe ego, starają się podłączyć jako pasożyty do pozytywnych aur i kraść z nich energie. Ich celem jest uszkadzanie pozytywnej osoby w celu stworzenia wątpliwości w umysłach poszukujących tego co jest święte. Potężne negatywne energie starają się udowodnić, że są lepsze i mają więcej siły niż ci, którzy są połączeni Boskimi energiami.

Należy tu pamiętać: aura posiada własne moce i wywodzi się ze stanu wewnętrznego człowieka… im człowiek silniejszy na duchu tym będzie miał silniejszą aurę. Czym silniejsza aura tym bardziej taka osoba nie pozwala sobie kraść energii, zawsze da po łapach temu kto próbuje to robić… co oczywiście wywoła konflikt. Może swoją energię sama komuś dać i zasilić nią inną osobę lecz nie pozwala na wampiryzowanie, wcześniej czy później wampir energetyczny musi się liczyć z tym, że dostanie mocnego kuksańca i boleśnie go poczuje.

Osoby z negatywnymi energiami są poważnie chore, nie tylko z powodu chorób fizycznych, lecz umysłowych oraz z powodu ich zepsucia duchowego. Słabe połączenie duchowe powoduje słabą aurę a moralność takiego człowieka bywa katastrofalna.

Niektórzy uważają, że tylko żywy człowiek związany jest z negatywną energią. Negatywne energie wnoszą w naszą świadomość również niespokojne dusze tych ludzi, którzy już odeszli, takie dusze potrafią nadal wpływać na nasze życie. Przeważnie są to dusze ludzi, które były negatywne za życia, tacy ludzie cierpieli na ciężkie choroby, mieli zniszczoną moralność, mieli zachowania dewiacyjne, stosowali nadużycia wobec innych ludzi. Za życia utworzyli ciężką i ciemną aurę, która odzwierciedla wewnętrzny niepokój i źle wpływa na ludzi, którzy są w kontakcie z taką osobą. Stąd też ludzie znający ten proces ochraniają się przed duszami zmarłych i modlą się za nie, używają w swoich domach kadzideł, wody święconej i innych talizmanów, które chronią ich obejścia przed wtargnięciem złych duchów aby te nie kradły ich witalności i energii.

Nawet duchy osób, które wydawały się za życia pozytywne lecz, kiedy odchodzą ze świata z powodu ciężkiej choroby lub innych uzależnień i na ich polach energetycznych było wiele traum, kiedy jako dusze pojawiają się w naszym środowisku będą wampiryzowały na naszej energii… nawet najbliższe nam osoby, które za życia bardzo kochaliśmy i ufaliśmy im. Toteż duchy zmarłych należy zostawić w spokoju. W chwili śmierci i jeszcze później należy odsyłać ich do Światła, które da im całkowite uzdrowienie a nie przywoływać ich na Ziemię, w której trzymają swoje stare negatywne energie. Skutki kontaktu z takimi duszami z nami mogą być opłakane, mogą pozostawić nam w spadku własne choroby i utrapienia. To jest bardzo ważne aby o tym już wiedzieć, aby uniknąć skrzywdzenia samego siebie.

Jeżeli widzimy w swoim otoczeniu osobę, która próbuje na nas wampiryzować po prostu skrzyżujmy nogi, skrzyżujmy dłonie, złączmy wszystkie palce, zablokujmy energię. To nas chroni przed negatywnymi wpływami.

Istnieje wiele rodzajów negatywnej energii we Wszechświecie, tak jak istnieje wiele pozytywnej energii wokół nas. Podobne przyciąga podobne… i pozytywni ludzi przyciągają pozytywne energie, a ci co myślą negatywnie przyciągają negatywne energie. Możesz stworzyć wokół siebie najpiękniejszą scenerię, możesz przyszykować najlepsze jedzenie, muzykę ale jak zaprosisz w tak stworzone przez siebie środowisko choćby jedną negatywnie myślącą osobę to ta osoba może zepsuć ci wszystko to co pozytywnego stworzyłeś, nawet dla niej samej. Okryje cię czarną chmurą.

Negatywni ludzie przyciągają także negatywnych przewodników, którzy żywią się negatywną energią, odwrotnie jest, kiedy myślisz i czynisz pozytywnie, przyciągniesz pozytywne energie, pozytywnych przewodników i wibrację radości.

Ale pozytywni ludzie potrafią przyciągnąć do siebie energetycznych wampirów, którzy kradną ich siły i moce. Wówczas poczujesz dyskomfort w okolicy swojego splotu słonecznego… to są z reguły osoby, które próbują nas kompromitować, zastraszać, manipulują nami, kontrolują nas.

Jeśli czujesz dyskomfort w okolicy splotu słonecznego natychmiast połóż na nim swoją rękę aby odzyskać swoją moc i równowagę a następnie zrób krok do tyłu aby wyjść z tego nieprzyjaznego pola energetycznego. Tak jak to w życiu często widzimy, człowiek intuicyjnie cofa się przed złą osobą, która mu staje na drodze.

Jeśli czujesz dyskomfort w okolicy brzucha, to jest to ostrzeżenie i przeczucie aby już zabezpieczyć się przed negatywną energią… jeśli czujesz, że ktoś ci to nieustannie robi, uciekaj od takich osób jak najdalej. I pamiętaj oni nie dają za wygraną, będą cię nieustannie prowokować, skoro wiesz, że nie masz na tyle siły aby z nimi walczyć i nie masz ochoty wdawać się w te walki, ignoruj ich. Ludzie, którzy są wypełnieni negatywną energią i wydzielają jej dużo sami są wypełnieni ogromnym strachem i złością, ci ludzie są w nieustannym bólu, czują się zagrożeni więc atakują, szukają dla siebie lepszej strawy, ponieważ potrzebują miłości i błogosławieństwa, toteż atakują tych, którzy noszą w sobie takie energie.

Osoby wyżej rozwinięte duchowo na krótki czas mogą przebywać z osobami negatywnymi, mogą ich nawet chronić i osłaniać, stworzyć dla nich pozytywne pole siłowe, niestety na dłuższą metę i ich wyczerpuje ta negatywna siła, która bez przerwy próbuje na nich pasożytować. Staje się bardziej odważna, bezczelna i już bez żadnych hamulców stwarza nieprzyjemne sytuacje aby ponownie dostać swoją porcję energii. Jeśli widzimy, że ktoś nam stwarza takie sytuacje, najlepiej oddalić go od siebie, jak ja mówię wysłać go na dłuższe wakacje aby nauczył się kontrolować własne pola energetyczne.

Musimy też wiedzieć, że taka osoba nie daje za wygraną, będzie dalej robić wszystko aby jej racje były na wierzchu, przekonywać świat, że to właśnie ta pozytywna osoba jest tą niedobrą stroną w tej grze… wówczas należy wokół siebie utworzyć ogromną tarczę lub włożyć siebie w kokon światła… bo już wiadomo, że taka osoba, kiedy widzi brak naszej reakcji przypuści na nas jeszcze większy atak. Bardzo silne negatywne energie nie dają za wygraną, będą nas bombardować całymi dniami, tygodniami, latami… i zawsze w tym naszym murze obronnym znajdą jakąś szczelinę i się przez nią ponownie prześlizgują (ponieważ my wszyscy ludzie popełniamy jakieś błędy, żaden człowiek nie jest idealny). To są już wielkie energetyczne wampiry, one stosują już potężne manipulacje i rozwijają w sobie coraz bardziej potężny wampiryzm.

Jak ich poznać energetycznie?

Mają odwrócone czakry, które tak ustawione mają tendencję do pochłaniania energii zamiast ją emitować jak to się dzieje z czakrami u pozytywnych osób. Każdy z nas wysyła sam jakąś dawkę energii innym ludziom: matka dziecku, partnerzy wymieniają ją między sobą, a nawet przyjazny uśmiech na ulicy nieznanej ci osoby jest właśnie tą pozytywną energią jaką od niej dostajesz. W przeciwieństwie do tego, kiedy widzisz, że na ulicy jakaś osoba „częstuje” cię złowrogim spojrzeniem lub ironicznym śmiechem, to już jest atak. Bywają też energetyczne przymilania, które stosują energetyczne wampiry np: podryw na ulicy w celu uzyskania własnych korzyści. Nawet modląc się za kogoś czy go błogosławiąc wysyłamy w dane pole energetyczne pozytywne energie, które wnoszą w tą osobę siłę i radość. Silne dawki energii wkładają w inne ciała uzdrowiciele (którzy mają silne pola energetyczne), które pozwalają im uleczać choroby i inne sytuacje… nawet rozmowa z uzdrowicielem bywa lecząca, kojąca.

Inaczej zachowuje się wampir energetyczny, jest bardzo egoistyczny, mało myśli o innych… najważniejszą osobą w jego życiu będzie on sam.

I tak jak dobry nasz partner nie gwałci nas, nie okrada nas, a jeszcze pomaga nam w życiu, wówczas nasze wiry energii wibrują harmonijnie, inaczej jest z wampirami, które wcześniej czy później wywołają konflikt i nienawiść.

Głównym sposobem wydobywania z kogoś energii jest nieustanne denerwowanie go, zastraszanie i używanie wobec niego przemocy… jednym słowem negatywny człowiek próbuje coś zepsuć w drugim człowieku, a tak dokładniej jego aurę. Wiadomo, osoba wytrącona z równowagi jest łatwiejszym łupem.

Mówiąc językiem energetycznym, wampir przerywa normalne pola energetyczne, czyni energetyczny sabotaż czyli zakłócenia w przepływie naszej subtelnej energii czyniąc dziury w naszych energetycznych polach. Kiedy nasze czakry wirują prawidłowo emitują energie na zewnątrz, wampir swoimi odwróconymi czakrami wysysa ją, nie ma tu partnerskiej wymiany energii tylko jej kradzież.

Doświadczony wampir może pozyskiwać kilka różnych pól energetycznych w ciągu kilku sekund, zaczyna histerycznie krzyczeć, nawet płakać co zatrzymuje uwagę tych wrażliwszych na jego „ból”, „niedolę”… i tym samym ci ludzie stają się jego ofiarami, próbują mu pomagać i mocniej zbliżają się do niego. Niestety bardzo szybko okaże się to wielką pomyłką bo taka wampiryczna osoba szybko ich zaatakuje.

Najbardziej rozpowszechnioną metodą wampiryzowania jest słowo, zaczepka… tacy ludzie na wszystko mają odpowiedź, wszystko komentują, i zaprzeczają innym. Oczywiście taka strategia szybko wywołuje negatywne reakcje, samoobronę innego człowieka, wtedy wampir energetyczny wywołuje następny szok: wyzwiska, straszenie, grożenie, buduje mur kłamstwa, manipuluje… jego słowa i czyny muszą wstrząsnąć opinią publiczną, za wszelką cenę musi zwrócić na siebie uwagę innych, nie chodzi mu wcale o tego człowieka, z którym wchodzi w konflikt ale musi być wzruszona jego słowami opinia publiczna. Toteż wiele jego słów, dyskusji jest czynionych „pod publiczkę”. Za wszelką cenę chcą zwrócić na siebie uwagę.

Następną metodą zdobywania energii przez wampirów jest seks i oszałamiające innych na ten temat jego wywody… a tu czujesz wokół siebie macki, małe przyssawki, które już żrą twoją energie.

Wampiryzm nie jest cechą ludzi na wyższym poziomie duchowym, to cecha ludzi bardzo duchowo słabych, nie umiejących żyć na własny rachunek. Również, ludzie – wampiry mają słabe pola emocjonalne, natomiast wybujałe pole mentalne, ponieważ bez przerwy polują na „zwierzynę”… to są z reguły ci co sami zwą się wyższą inteligencją i myślicielami. Dzięki swojemu wybujałemu stopniowi inteligencji osiągają duże zyski dla siebie. Największą klasą takich mentalnych inteligentów i myślicieli są psychopaci.

Osoby, które prowadzają za sobą energetycznych wampirów mają przyczepione do swojej aury takie macki, które wibrują przy nich niczym małe tornada… i kim są ofiary wampirów? … zdziwicie się… osoby uzależnione, alkoholicy, chorzy… to u tych osób obserwuję najwięcej tych haków wirujących wokół ich głowy. Wampiry energetyczne połączone są z 4 poziomem czarnoksiężników, naszych energetycznych złodziei i oprawców, którzy obdzierają ludzi ze szczęścia, radości, zdrowia, czynią ludzi nieszczęśliwymi, to jest dramat i horror wampiryzmu.

Dzisiaj wbrew pozorom, że wampirów już nie ma mogę tylko powiedzieć… wampiryzm jest jeszcze bardziej rozwinięty niż kiedykolwiek. Mamy świat rządzony przez dyktatorów, stworzone są całe policyjne państwa, jesteśmy włożeni w nakazy medyczne (szczepionki), jesteśmy kontrolowani nawet przez religię, jest silne poniżanie człowieka, szczególnie kobiet, jako tych, które najbardziej intuicyjnie wyczuwają ten skomplikowany energetyczny proces i umieją z nim walczyć. Dzisiaj wampiryzm mamy wbudowany mocno w nasz system, który narzuca nam jak mamy żyć… oczywiście są to kłamstwa, manipulacja, propaganda i inne formy grupowego kumoterstwa przeciwko ludzkości, które jest niczym innym jak wampiryzmem. Toteż wszyscy jesteśmy narażeni na wampiryzm, dlatego mamy tyle życiowych tragedii, rozpad rodzin, degenerację dzieci i młodzieży, zazdrość, mściwość… tyle chorób i depresji oraz innych problemów.

Jak się uwolnić od wampira?

Musimy w nasze życie wprowadzić właściwą dietę (nie bez kozery nasze babki straszyły złych ludzi czosnkiem)… dobra jest medytacja, modlitwa, która wprowadza w nas spokój i ciszę co automatycznie podnosi jakość naszej aury… a przede wszystkim musimy unikać negatywnych osób, które próbują wysysać z nas naszą energie… należy wykluczyć ich ze swojego życia.

Niektóre substancje, w tym uzależniające przyciągną do nas wampirów, np narkotyki, alkohol, papierosy, oczywiście i nasze niskie emocje także są dla nich dobrą pożywką.

Wysoko wyspecjalizowane wampiry niszczą każde pozytywne źródło życia, czym więcej człowiek wnosi dobrej energii w życie tym mocniej będzie atakowany przez wampiry i inne ciemne moce.

W naszym życiu energetyczne wampiry są wszędzie i nie jest to możliwe aby ich uniknąć w 100%. Ale my musimy zminimalizować ich działalność aby uratować własne życie i innych… toteż osoby z tą wiedzą są mocno wyczuleni na wampiry, nie dają się tak łatwo zastraszyć, zniechęcić, nie można ich ugłaskać… wampiry mogą ich niewiadomo jak nękać w ich przestrzeni lecz ci są niestrudzeni, nie pozwalają siebie i innych wysysać ze swojej energii, nie chcą być ich karmą.

Toteż walka z wampirem bywa wielka, na śmierć i życie… niczym ofiary i psychopaty… ponieważ psychopata jest w naszym życiu niczym więcej jak tą najwyższą formą energetycznego wampira, który stosuje już wyrafinowane znęcanie się nad swoją ofiarą.

Źródło:
http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_wampiryzm_energetyczny.html