„Do mnie się zgłosiło parę osób, którymi jakoś tam się opiekuję, z pytaniem, czybym im nie pomógł i zadzwonił tu czy tam, żeby ktoś mógł na nich spojrzeć, sprawdzić papier. Ja oczywiście pomogłem. To powinno być jakoś tam usystematyzowane – chwalił się Tomasz Lis w swoim internetowym programie. Jacek Żakowski nazwał zjawisko nowym nepotyzmem.”

https://niezalezna.pl/polska/tomasz-lis-przyznal-ze-zalatwia-fuchy-w-rzadzie/507152

 


„Koalicja 13 grudnia zafundowała nam w 2023 r. Rudą WRON-ę, bo tak tą operacje będziemy nazywać – powiedział Piotr Lisiewicz. Czy Ruda WRON-a zaaresztuje w Polsce Internet? Być może i takie zadanie sobie postawi – pytała Katarzyna Gójska. – Ruda WRON-a Orła nie pokona – mówił Lisiewicz. – Marcin Kierwiński, nowy minister spraw wewnętrznych, to syn generała Andrzeja Kierwińskiego, człowiek junty Jaruzelskiego, który był w Komitecie Obrony Kraju, mając dostęp do największych sowieckich tajemnic. W tym układzie nic nie jest przypadkowe – dodał.”

https://niezalezna.pl/polityka/lisiewicz-w-tv-republika-ruda-wron-a-orla-nie-pokona-zobacz-film/507156

 


„Gdy opinia publiczna jest pochłonięta zamachem rządu Donalda Tuska na publiczne media, w Brukseli – przy akceptacji nowych polskich władz – przypieczętowano tzw. pakt migracyjny, zakładający „przymusową solidarność” państw członkowskich i siłowe narzucanie im przyjęcia tysięcy nielegalnych migrantów. Czy o to chodziło Donaldowi Tuskowi, gdy planował gangsterską operację w TVP, Polskim Radiu i PAP?”

https://wpolityce.pl/polityka/675349-zamachem-na-media-przykryli-pakt-migracyjny

 

 


Rząd Tuska siłą przejmuje media publiczne! Wyłączono sygnał TVP info.. TO STANDARDY WOJCIECHA JARUZELSKIEGO!!! Telewizja powinna być PUBLICZNA, należeć do narodu a nie jakiejkolwiek partii!


Czy Józef wiedział do kogo i co pisze?

https://dorzeczy.pl/swiat/527373/bp-strickland-wyzwa-do-odrzucenia-fiducia-supplicans.html

 

 

 

 

 


Brakuje w katolickim Kościele takiego autorytetu jakim był nasz, polski Papież Jan Paweł II

https://dorzeczy.pl/swiat/527373/bp-strickland-wyzwa-do-odrzucenia-fiducia-supplicans.html

 

 


Czy takie metody nie przypominają wcześniejszych rządów? Gdyby zamiast posłanki PIS zostałaby zaatakowana posłanka PO czy KO zapewne Unia Europejska podniosłaby raban na pół świata…. ale teraz mamy w Polsce praworządność…. podobnie jak za czasów komuny, kiedy 40 lat temu komuniści prowadzali stan wojenny też nie było wiadomości….

https://dorzeczy.pl/kraj/528186/tvp-mezczyzna-uderzyl-posel-wyprowadzono-go-w-eskorcie-policji.html

 


W ten sposób Lech Kaczyński jest raz „najgorszym polskim prezydentem”, następnego dnia autorytetem, do którego odwołuje się Tusk, żeby zaatakować PiS. Podobnie Wałęsa okazuje się nie być bandytą, tylko bohaterem, Giertych z faszysty staje się obrońcą demokracji, Kołodziejczak z prorosyjskiego zadymiarza zamienia się w głos rolników, Terlikowski z hunwejbina i islamisty przeistacza się w autorytet religijno-społeczny. Czasem te zmiany potrafią się dokonać w kilka dni. Istotne jest tylko jedno — żeby wcześniej został złożony hołd PO i udowodniona dyspozycyjność wobec tej partii.” Czytaj więcej na:

https://i.pl/cichy-koniec-szymona-holowni-czyli-jak-sie-pan-czuje-ze-swoja-wspanialoscia-dobiega-konca/ar/c1-18175579


Kto zyska najwięcej stawiając w Polsce niemieckie wiatraki?

https://nowiny24.pl/afera-wiatrakowa-farmy-stana-blizej-domow-oni-podpisali-sie-pod-tzw-ustawa-wiatrakowa/ar/c3-18132729


Znalezione w sieci

„Oto zbrojenie stalowego fundamentu pod postument średniej wielkości turbiny wiatrowej, przed wypełnieniem betonem i innymi śmieciami, których nikt nie będzie kontrolował…Baza ta zostanie zatem zakopana na łąkach i gruntach rolnych. W wielu kontraktach budowę tej masywnej bazy sfinansuje firma wiatrowa, często parastatal, a po uruchomieniu turbiny wiatrowej rolnik otrzyma czynsz. Ale u kresu żywotności turbina wiatrowa zostanie zdemontowana przez firmę wiatrową, ALE: właściciel gruntu zostanie poproszony o usunięcie cokołu oraz recykling i renowację, zgodnie z obowiązującymi standardami. Naprawę, o wartości od 500 000 do 800 000 euro za bazę, poniesie właściciel gruntu.Oto oszustwo: żaden rolnik/właściciel ziemi na, której stał wiatrak nie będzie w stanie udźwignąć tego ciężaru! A wiatrowa spółka będzie więc jedyną, która odkupi całą tę zanieczyszczoną i zdemolowaną ziemię za kilka groszy, a także będzie prosić i otrzymywać pomoc państwa na rekultywację. Wszystko o energii wiatrowej to oszustwo. Od A do Z. Wszystko.”

 


Czy jest na świecie kraj, w którym koncerny kogoś nie przekupiły? Chyba tylko w Szwajcarii, bo tam mają Demokrację Bezpośrednią!

https://i.pl/koncerny-tytoniowe-przekupily-lekarzy-i-naukowcow-by-blokowac-niekorzystne-im-prawo/ar/c1-18166515


Czyżby obietnice po wyborach przestały obowiązywać?

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-znikajace-1500-zlotych-kluczowa-fraza-obietnicy-nagle-wyparo,nId,7211398


30-latek umiera bo nagle serce mu się zatrzymuje!

https://i.pl/nie-zyje-popularny-brazylijski-muzyk-pedro-henrique-zmarl-na-scenie-podczas-swojego-koncertu/ar/c13-18165689


Donald już się zameldował w Brukseli.
„Premier Donald Tusk obwieścił w Brukseli, że 15 października zostały przywrócone w Polce rządy prawa. Obserwując wydarzenia ostatnich dni można stwierdzić, że zapowiedzi szefa Platformy Obywatelskiej nie mają nic wspólnego z pluralizmem i poszanowaniem interesu społecznego.”

https://i.pl/dorota-kania-redaktor-naczelna-polska-press-rzady-prawa-donalda-tuska/ar/c15-18164357


„Lis, won z naszego kraju. Nie jesteś Polakiem, tylko znajdą”. Szokujące zdanie, prawda? Autor czegoś o takiej wymowie powinien ze wstydu zapaść się pod ziemię. A jednak prawicowe środowisko klepie go z uznaniem po ramieniu, chwaląc: „ale mu przyłożyłeś!”. Tu sprostowanie: w rzeczywistości autorem podobnej obelgi jest „ofiara” tego wymyślonego na poczekaniu zdania. Chwalącymi kolegami są pracownicy z Onetu i Tok FM. A adresatem dziennikarz prawicowy.”

https://i.pl/postepowy-rasizm-wolnych-mediow-czyli-jak-wygnac-polpolaka-do-mozambiku/ar/c15-18085297


Ten polityk jest ponownie u władzy

https://i.pl/tusk-chcial-przekazac-rosjanom-niejawne-dokumenty-cenckiewicz-zamiast-rozpracowywac-wrogie-panstwo-zastanawialismy-sie-co/ar/c1-17459063