„Choroba nowotworowa to przewlekłe schorzenie, gdzie guz nie jest przyczyną, lecz skutkiem, którego początek miał miejsce na długo przed formowaniem się rozrostu komórek. Guz jest tylko objawem, który daje sygnał lekarzowi, że ciało przewlekle choruje. Ponieważ nowotwór jest schorzeniem złożonym, leczenie raka nie może ograniczać się do usunięcia guza nowotworowego.”

Znajdź równowagę, odzyskaj zdrowie !!!

Polonijny Klub Zdrowie Najważniejsze oraz portal www.presspol.com zapraszają na seminaria, które wygłosi dr n. med. Preeti Agrawal. Odbędą się one 31 marca w Filadelfii, 1 kwietnia w Nowym Jorku i 2 kwietnia w New Britain (bilety do są kupienia online www.polticket.com lub w punktach sprzedaży – podanych na końcu artykułu)

Dr Preeti Agrawal uzyskała dyplom Medical Collage w Jaipur w Indiach, zrobiła specjalizację II stopnia w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Od ponad 20 lat prowadzi praktykę lekarską w Polsce. Przeszła szkolenie z zakresu medycyny chińskiej, zdobyła tytuł specjalisty hipertermii lokalnej. Za swoją działalność na rzecz kobiet w 2009 r. otrzymała Kryształowe Zwierciadło – prestiżową nagrodę miesięcznika „Zwierciadło”, uhonorowano ją też tytułem „Niezwykła Polka Roku 2008” w woj. dolnośląskim. W latach 1995-2001 odbyła szereg staży naukowych w Niemczech, m.in. w Ośrodku Integracyjnym Leczenia Nowotworów prof. A. Herzog, w Danii, Anglii i Kanadzie.

Wraz z mężem, prof. Anii Kumar Agrawal, otworzyła pierwszą w Polsce Klinikę Integracyjnego Leczenia. Klinika prowadzi konsultacje i indywidualne programy leczenia, łącząc osiągnięcia współczesnej medycyny z różnymi formami terapii naturalnych. Dysponuje nowoczesnym sprzętem i laboratorium badawczym. Specjalizuje się w leczeniu chorób kobiecych, przewlekłych, cywilizacyjnych i nowotworów. Oferuje integracyjne leczenie raka, niepłodności, endometriozy, mięśniaków, zaburzeń hormonalnych, prostaty, depresji i wielu innych schorzeń. Świadczy także usługi w zakresie profilaktyki zdrowia. W klinice wykonywane są konsultacje i zabiegi chirurgiczne oraz konsultacje pediatryczne. Specjaliści zajmują się też opracowywaniem diet i właściwej suplementacji, ziołolecznictwem, służą wsparciem psychoterapeutycznym, można skorzystać z ozonoterapii, witaminoterapii dożylnej itp. Więcej informacji na www.imc.wroc.pl

„Zespół lekarski tworzą osoby o wysokich kwalifikacjach, które wkładają w swoją pracę wiedzę, doświadczenie i serce. „Zdrowie jest integralną częścią naszego życia, naturalnym stanem każdego człowieka. Promowanie zdrowia na każdym etapie życia z wykorzystaniem naturalnego potencjału to nasza misja” – twierdzi dr Agrawal. Klinika Medycyny Integracyjnej proponuje leczenie holistyczne – całościowe. Leczenie integracyjne skupia się na przyczynie choroby, nie tylko na łagodzeniu symptomów, a pacjent i lekarz są partnerami w procesie leczenia. Równowaga na wszystkich poziomach życia stanowi podstawę zdrowia i szczęścia. Dlatego dr Agrawal nie tylko ratuje zdrowie fizyczne, ale uczy, jak zrozumieć siebie, swoją chorobę i jak samemu się uzdrowić, odkryć radość i sens życia. Uważa, że należy się zająć zarówno stanem psychicznym danej osoby, jak i środowiskiem, w którym przebywa, sposobem odżywiania, relacjami z ludźmi, zainteresowaniami itp. Metody integracyjne uruchamiają procesy samoleczenia i z powodzeniem mogą być stosowane jednocześnie z metodami konwencjonalnymi.

Gdy zachorujemy, często nie wiemy, jak należy postępować, gdzie szukać pomocy i wsparcia. Z odpowiedzią śpieszy polonijny Klub Zdrowie Najważniejsze, poprzez organizowanie różnych spotkań, wykładów, seminariów i kursów. Osoby, które dotychczas skorzystały z leczenia w klinice dr Agrawal, odzyskały wewnętrzny spokój, i radość życia, a ich stan zdrowia uległ poprawie. Z zainteresowaniem słuchaliśmy na spotkaniu klubowym opowieści jednej z członkiń, która podzieliła się z nami wrażeniami z 10-dniowego pobytu w klinice dr Agrawal we Wrocławiu. To spowodowało, że z jeszcze większym zaangażowanie podjęliśmy działania, aby planowane seminarium doszło do skutku i udało się! Pani doktor przyjęła zaproszenie i już za niecałe dwa miesiące będzie można skorzystać z wykładu lub zamówić prywatną wizytę u tej światowej klasy lekarki. Jeśli z jakiegoś powodu cierpisz, nie zwlekaj – zrób pierwszy krok, przyjdź na seminarium. Posłuchasz prelekcji i sam zdecydujesz, czy to jest droga dla Ciebie.

Dr Agrawal udziela konsultacji także drogą elektroniczną (skype), co w przypadku odległości dzielącej Polskę i USA ma duże znaczenie – dzięki temu pacjenci będą mogli utrzymać kontakt z panią doktor. Klub ma zamiar zorganizować grupowy wyjazd do wrocławskiej Kliniki.
Warto wspomnieć, że dr Agrawal wraz z mężem pracują nad otwarciem pierwszego w Polsce prywatnego szpitala specjalizującego się w integracyjnym leczeniu nowotworów. To miejsce będzie szansą dla chorych i często pozbawionych nadziei osób na odzyskanie zdrowia i ocalenie życia.

Janina Nina Sendra

SEMINARIA I KONSULTACJE (po polsku i angielsku) ze światowej sławy lekarką DR PREETI AGRAWAL

Tylko przez 3 dni w USA !!!

Filadelfia – 31 marzec
Nowy Jork – 1 kwiecień
New Britain – 2 kwiecień

Potrzebna wcześniejsza rezerwacja.
Kliknij i kup bilet

Seminaria: $60.00

Filadelfia – piątek 31 marzec 2017
6.00 pm (po polsku)

The Associated Polish Home
9150 Academy Road, Philadelphia, PA 19114

New York – sobota, 1 kwiecień 2017
12.00 pm (po polsku)
3.00 pm (po angielsku)
Our Lady of Consolation Church
184 Metropolitan Ave. Brooklyn, NY 11249

New Britain – niedziela, 2 kwiecień 2017
1.00 pm (po polsku)
5.00 pm (po angielsku)
Gen. J Haller 111 Club, 112 Grover St.
New Britain, CT 06053

Bilety

ONLINE:
www.festpol.com oraz www.polticket.com

PUNKTY SPRZEDAŻY:

Pennsylvania:
POLKA HEALTH&BEAUTY tel. 215-739-2868
2721 E Allegheny Ave. Philadelphia, PA 19134

New York:
KSIĘGARNIA POLONIA tel. 718-389-1684
882 Manhattan Ave. Brooklyn, NY 11222
FONTANNA MŁODOŚCI tel. 718-417-1210
66-45 Fresh Pond Rd. Ridgewood, NY 11385
Aleksandra Nagorska tel. 347-282-3353

Connecticut:
POLDAREX tel. 860-225-9275
102 Broad St. New Britain, CT 06053
Janina Sendra tel. 860-990-9529
Renata Majka tel. 860-729-1543